RHEINZINK – szkolenie A

Certyfikat ukończenia kursu szkoleniowego typu A firmy RHEINZINK Polska Sp. z o.o. uzyskany w lutym 2009 roku.
Szkolenie „A”, które składa się z teorii i praktyki. W części teoretycznej prezentuje się ekonomiczne i zgodne z techniką blacharską wykorzystywanie blachy RHEINZINK. Przekazywane w ten sposób teoretyczne podstawy wiedzy (1 dzień) są przekładane na praktykę (3 dni) w zbliżonych do rzeczywistych warunków spotykanych na budowie.

RHEINZINK – szkolenie B

Certyfikat ukończenia kursu szkoleniowego typu B firmy RHEINZINK Polska Sp. z o.o. uzyskany w styczniu 2010 roku.
Szkolenie to służy do wzbogacenia posiadanych wcześniej umiejętności. Wraz ze wzrostem poziomu trudności dachu uczestnicy uczą się tworzenia szczegółowych rozwiązań na dużym modelu dachu. Wszystkie prace wykonywane są w kolejności obowiązującej na placu budowy.

RHEINZINK – szkolenie C

Certyfikat ukończenia kursu szkoleniowego typu C firmy RHEINZINK Polska Sp. z o.o. uzyskany w marcu 2010 roku. Jest to szkolenie […]

Kurs czeladnika w zawodzie blacharz

Ukończenie kursu czeladnika w zawodzi BLACHARZ. Certyfikat wydany w maju 2009 roku przez Mazowiecki Oddział Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

Seminarium szkoleniowe FAKRO

Szkolenie odbyło się w siedzibie firmy w Nowym Sączu w 2013 roku. Zagadnienia omawiane w czasie seminarium dotyczyły termoizolacyjności okien dachowych, sterowania radiowego w oknach dachowych oraz nowości produktowych w ofercie producenta.